فروش فرش و گلیم دست بافت

گبه (تمام پشم) ابعاد 2در1ونیم رجشمار 23 طرح قشقایی قیمت 3ملیون تومان

با سلام

 فروشگاه قالی بافی معینی در نظر دارد تا در جهت عرضه مستقیم دست بافته های زیبای هنرمندان زنجانی به خریداران واقعی و مصرف کنندگان این کالاهای زیبا و فرهنگی، نقشی پر رنگ تر از گذشته را ایفا نماید.

بدین منظور تصاویری از دست بافته های تعدادی بافنده حرفه ای ساکن زنجان را در زیر ملاحظه بفرمایید که فروشی هستن با قیمت و کیفیت بسیار بسیار خوب.

گبه (تمام پشم) ابعاد 2در1ونیم رجشمار 23 طرح قشقایی قیمت 3ملیون تومان

گبه (تمام پشم)
ابعاد ۲در۱ونیم
رجشمار ۲۳
طرح قشقایی
قیمت ۳ملیون تومان

 

گبه (تمام پشم) ابعاد 1در1ونیم رجشمار 23 از طرح های کردستان است. قیمت2ملیون تومان

گبه (تمام پشم)
ابعاد ۱در۱ونیم
رجشمار ۲۳
از طرح های کردستان است.
قیمت ۲ملیون تومان

 

گبه (تمام پشم) ابعاد 2در3 رجشمار 23 نقشه 5متن افشار قیمت 11ملیون تومان

گبه (تمام پشم)
ابعاد ۲در۳
رجشمار ۲۳
نقشه ۵متن افشار
قیمت ۱۱ملیون تومان

 

گبه (تمام پشم) ابعاد 85در130 رجشمار 40 قیمت2ملیون تومان جفت دارد.

گبه (تمام پشم)
ابعاد ۸۵در۱۳۰
رجشمار ۴۰
قیمت۲ملیون تومان
جفت دارد.

 

تمام پشم (گلیم) ابعاد 160 در 240 قیمت 1500000تومان

تمام پشم (گلیم)
ابعاد ۱۶۰ در ۲۴۰
قیمت ۱۵۰۰۰۰۰تومان

قوانین خرید قالی، گلیم فرش و تابلو فرش از روی سایت برای خریدارن محترم این صنایع زیبای دستی :

۱- خریدار موظف است نهایت دقت را به هنگام ثبت سفارش بنماید.

۲- هزینه حمل کالا از اداره پست نزدیک منزل بافنده تا درب منزل خریدار ( که بر حسب کرایه های آدرس پست می باشد ) بر عهده خریدار می باشد، و خریدار موظف است در هنگامی که مامور پست کالا را آورد وجه آن را که توسط مامور پست اعلام می گردد پرداخت نماید. ( البته چنانچه در هنگام تحویل گرفتن کالا خریدار متوجه شود که مشخصات و کیفیفت کالا آن چیزی نبوده که در سایت توسط بافنده اعلام شده است ، لذا خریدار می تواند وجه پست را پرداخت ننموده و از طریق همان مامور پست درب منزل یا محل کار ، کالا را برای بافنده به صورت پس کرایه بازپس بفرستد و با اطلاع دادن این موضوع و ارائه رسید بازگشت کالا به ما پول واریزی خود را از ما از طریق اعلام شماره کارت بانکی خود باز پس بگیرد) .

البته احتمال اینکه چنین اتفاقی پیش بیاد مشتری از کار بافنده های ما ناراضی باشن، میتونم بگم صفر هستش.

۳- چنانچه در بالا عنوان گردید خریدار می بایست در هنگامی که پست کالا را می آورد دقت نموده و آن را برسی نماید ، اگر به هر دلیل مشخصات کالا به مشخصات اعلامی از سوی بافنده متفاوت باشد ، بی درنگ کالا را از طریق همان مامور پست باز پس بفرستد ( نیازی به پرداخت کرایه حمل رفت یا برگشت نیست ).

۴- در صورت باز پس فرستادن کالا به دلایل بالا ، پس از رسیدن کالا به دست بافنده ، فروشگاه قالی بافی اقدام به برگرداندن پول واریزی شما به شماره کارت بانکی اعلامیتان خواهد نمود، که این ممکن است بنا به سرعت عمل اداره پست بین دو الی پنج روز به طول انجامد.

۵- تنها زمان برای بازپس فرستادن کالا ، موقع تحویل گرفتن از مامور پست می باشد ، لذا تحویل گرفتن کالا از مامور پست به منزله تایید و درستی کیفیت بافت تلقی می گردد و بعد از آن نمی توانیم باز پس فرستادن کالا را بپذیریم ( لذا خواهشمندیم پیش از تحویل گرفتن کالا از مامور پست  و در حضور ایشان آن را به دقت برسی نمایید چون بعدا امکان باز پس گرفتن کالا وجود ندارد).

جهت پرسش های بیشتر و خرید فرش های دست بافت که تصاویرش در بالا ملاحظه نمودین، می تونید از طریق جیمیل qalibafi@gmail.com یا پیام رسان تلگرام با آی دی qalibafimoeini@با ما در ارتباط باشید.

همچنین در صورت نیاز می توانید با شماره ۰۹۳۰۴۶۵۵۳۰۷ (خانم  معینی) تماس حاصل بفرمایید و یا در تلگرام‌ پیام خود را ارسال بفرمایید.

با تشکر فراوان

مدیر فروش سایت قالی بافی معینی

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× 7 = هفت

تم وردپرس