فروش کتاب نمونه سوال آزمون قالی بافی درجه۲

کتاب مجموعه سوالات قالی بافی درجه 2 مورد استفاده متقاضیان آزمونهای ادواری و مربیان مطابق با استاندارد سازمان آموزش فنی حرفه ای

سلام خدمت علاقه مندان به هنر بخصوص هنر بافت قالی!

ارزشیابی مهارت کارآموزان و تعیین صلاحیت فنی و حرفه ای نیروی کار،یکی از فعالیت های مهم سازمان آموزش فنی و حرفه ای است.علاقه مندان برای ورود به بازار کار و رسمیت بخشیدن به آموخته ها و تجربیات خود نیازمند ارزشیابی مهارت می باشند.

در این راستا بر خودم وظیفه دونستم که کتاب نمونه سوالات مهارت قالی بافی با استاندارد فنی وحرفه ای رو جمع آوری کنم و  در اختیار کلیه شرکت کنندگان عزیز در آزمون های سازمان فنی و حرفه ای برای اخذ مدرک قالی بافی، قرار بدم و بتونم کمک و راهنمایی کنم.امید که برای متقاضیان این حرفه،موثر واقع بشه.

مجموعه ای که پیش رو دارین اولین و جامع ترین مجموعه سوالات نظری ارزشیابی مهارت قالی بافی درجه ۲، مطابق با استانداردهای سازمان آموزش فنی حرفه ای کشور می باشد.سوالات کاملا طبقه بندی شده و پاسخ ها طبق کتاب آموزش هنر قالی بافی مولف پوراندخت نیرومند میباشد.

 این مجموعه شامل:                                   قابل استفاده برای:

– سوالات نظری چند گزینه ای                    – مهارت آموزان مراکز فنی و حرفه ای

– کلید سوالات                                            – متقاضیان آزمونهای ادواری

– پاسخ تشریحی                                        –  دانش آموزان هنرستان کاردانش

– آزمون آزمایشی                                       – مربیان آموزش فنی و حرفه ای

مشخصات کتاب مجموعه سوالات قالی بافی درجه۲ ، به شرح زیر می باشد:

نام کتاب: قالی بافی درجه۲

مولف: اصغر خداخواه امامچایی

ناشر: تهران-نقش آفرینان طنین بابکان-سال ۱۳۹۷

قیمت: ۲۲هزار تومان

کد استاندارد: ۵۴/۵۷/۲/۴-۷ و ۵۴/۵۷/۲/۳-۷

بزرگواران، توجه بفرمایید شما با خرید این کتاب،دیگه نیاز به هیچ کتاب دیگه ای و یا انواع نمونه سوالهای دیگه ای ندارین. توی اینترنت جستجو بزنید انواع نمونه سوالات قالی بافی با قیمت های کم  هستش ولی اونا قدیمی هستن و منبع درستی برای قبولی در آزمون نیستن. فقط پولتون هدر می شه قبول هم نمیشین اما با کمترین هزینه و وقت،کافیه همین یه دونه کتاب رو بخونید تا در آزمون قالی بافی صد درصد قبول شین مدرک فنی حرفه ای بگیرین. من خودم هم همین کتاب رو خوندم قبول شدم. سوالات آزمون فنی حرفه ای از این کتاب که براتون تهیه کردیم، مطرح میشه. کتاب جامع و خیلی خوبی هستش. سوالی داشتین میتونید با شماره ۰۹۳۰۴۶۵۵۳۰۷(خانم معینی) تماس بگیرین یا در تلگرام پیامتون رو بذارین برای راهنمایی و پاسخ گویی در خدمت هستم.

اگه دوستان،در پی خرید اینترنتی  کتاب جامع ترین  مجموعه سوالات نظری ارزشیابی مهارت قالی بافی درجه ۲   هستن ، سایت قالی بافی،فروش ویژه کتاب نمونه سوال کامل آموزش قالی بافی رو برای شما تدارک دیده.انتخاب شما درست و صحیح است.اینجا سایت معتبر آموزش قالی بافی هستش.  کسب موفقیت برای کلیه مخاطبین تضمین می شه.

با استفاده از خرید کتاب مجموعه نمونه سوالات آموزش قالیبافی، شما  به بالاترین مرز آمادگی در رشته یا موضوع مورد علاقه خود خواهید رسید.موفقیت از آن شماست.

رضایت شما هدف ماست هدف ما اعتماد شماست.

در زیر تصاویری از کتاب مجموعه نمونه سوالات قالی بافی که براتون تدارک دیدیم، رو ملاحضه بفرمایید

تصویری از جلد کتاب نمونه سوالات قالی بافی درجه2

تصویری از جلد کتاب نمونه سوالات قالی بافی درجه۲

 

تصویری از بخش مشخصات کتاب نمونه سوالات آزمون قالی بافی

تصویری از بخش مشخصات کتاب نمونه سوالات آزمون قالی بافی

 

هر فصل از کتاب،درسنامه هم دارد که حالت توضیحی بخونید بعد تست ها رو بتونید جواب بدین.

هر فصل از کتاب،درسنامه هم دارد که حالت توضیحی بخونید بعد تست ها رو بتونید جواب بدین.

تست های هر فصل نوشته شده

تست های هر فصل نوشته شده

 

پاسخ صحیح تست ها تشریحی نوشته شده.

پاسخ صحیح تست ها تشریحی نوشته شده.

 

در پایان کتاب،چندین آزمون نوشته شده همراه با پاسخ تشریحی که با خوندن همه این سوالات می تونید آمادگی کامل در آزمون قالی بافی شرکت کرده و قبول بشین.

در پایان کتاب،چندین آزمون نوشته شده همراه با پاسخ تشریحی که با خوندن همه این سوالات می تونید آمادگی کامل در آزمون قالی بافی شرکت کرده و قبول بشین.

 

 

 

جهت خرید  کتاب مجموعه سوالات قالی بافی درجه۲،  دکمه‌ی خرید” را بزنید. بعد از پرداخت از درگاه بانک صادرات، کتاب مورد نظر، به آدرس شما ارسال خواهد شد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


2 + هشت =

تم وردپرس